Nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, że budynek wyróżnia się na tle istniejącej zabudowy. Budynek zaprojektowany został jako jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia każdego domu wynosi 176,9m². Na parterze znajduje się wiatrołap (dający możliwość umieszczenia garderoby) z którego bezpośrednio można dostać się do dwustanowiskowego garażu. Znajduje się tu także przestronna łazienka z kabiną prysznicową, duża otwarta kuchnia z możliwością zabudowania nowoczesne i wygodnej wyspy kuchennej, salon z wyjściem na ogród oraz dużym przeszkleniem, które doświetla  wnętrze. Łatwość aranżacji salonu daje możliwość dopasowania przestrzeni do własnych potrzeb.

Na piętrze zaprojektowana została duża łazienka z miejscem na wannę, osobna pralnia, oraz 4 przestronne sypialnie.

Pełny katalog wyposażenia oraz produktów, które zostały wykorzystane podczas budowy znajdziecie Państwo w karcie technicznej poniżej:

karta techniczna

„POLANOWICKA NOVA” zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, przy ulicy Polanowickiej we Wrocławiu. Poświętne, ul. Polanow, to wyjątkowa lokalizacja na mapie Wrocławia, która oferuje wygodny i szybki dostęp do centrum miasta oraz do obu obwodnic –  autostradowej A8 oraz obwodnicy śródmiejskiej.

Komunikacja miejska, przystanek autobusowy linii 130 , 144  oraz linie podmiejskie 930, 908, w odległości ok.  250m od inwestycji.

Pełna infrastruktura techniczna (gaz, kanalizacja sanitarna). Sklepy, szpital , szkoła podstawowa, centrum handlowe MARINO, wszystko w najbliższej okolicy.

Dobre skomunikowanie (komunikacja miejska, obwodnica śródmiejska – 1,2km, obwodnica autostradowa A8, trasa S5 – 1,2 km) oraz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie pobliskiej natury (między innymi park Marii Dąbrowskiej, trasy rowerowe, wały ) lub w ramach miejskiej oferty kulturalno-rozrywkowej, to jedne z większych zalet lokalizacji naszej inwestycji.

Własny ogród, oraz spokojne sąsiedztwo dają możliwość odprężenia się i poczucia bezpieczeństwa zaledwie 6,5km od wrocławskiego rynku.

Atuty lokalizacji
  • przystanek autobusowy linii 130, 144, 930, 908 w odległości ok. 250m
  • węzeł obwodnicy śródmiejskiej — 1,2km
  • węzeł obwodnicy autostradowej A8 – 1,2 km
  • sklepy, delikatesy , w odległości ok. 200m
  • szpital + SOR w pobliżu (ul. Kamieńskiego)
  • szkoła podstawowa w pobliżu (ul. Kamieńskiego)
  • centrum handlowe MARINO w pobliżu
  • park Marii Dąbrowskiej
  • wały nad Widawą (trawy rowerowe)
  • rynek 6,5km
LISTA MIESZKAŃ
Filtruj:
Sortuj po:
6c
Strona: lewa
Metraż: 176,90 m2
Status: wolne
Cena za m2: zł/m2
Cena:
6b
Strona: środek
Metraż: 176,90 m2
Status: zarezerwowane
Cena za m2: zł/m2
Cena:
6a
Strona: prawa
Metraż: 176,90 m2
Status: wolne
Cena za m2: zł/m2
Cena:
Polanowicka 6c Polanowicka 6b Polanowicka 6a